Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-Winter (V905) 315/35 R20 110V

Yokohama

Yokohama BluEarth-Winter (V905)315/35 R20 110V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
315
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814911287
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
74 dB

Највисока цена:  189,3 €

Цена по парче

189,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,46 €

Назад кон врвот