Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-Winter (V905) 295/40 R20 110V

Yokohama

Yokohama BluEarth-Winter (V905)295/40 R20 110V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
295
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814911768
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
74 dB

Највисока цена:  173 €

Цена по парче

173 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,12 €

Назад кон врвот