Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-Winter (V905) 285/35 R21 105V

Yokohama

Yokohama BluEarth-Winter (V905)285/35 R21 105V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
285
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814911751
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
74 dB

Највисока цена:  216 €

Цена по парче

216 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,46 €

Назад кон врвот