Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-Winter (V905) 275/45 R21 110V

Yokohama

Yokohama BluEarth-Winter (V905)275/45 R21 110V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Yokohama
Ширина:
275
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814988005
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  269,2 €

Цена по парче

269,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот