Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-Winter (V905) 275/40 R19 105W

Yokohama

Yokohama BluEarth-Winter (V905)275/40 R19 105W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Yokohama
Ширина:
275
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814911690
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  198,6 €

Цена по парче

198,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,46 €

Назад кон врвот