Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-Winter (V905) 265/50 R20 111V

Yokohama

Yokohama BluEarth-Winter (V905)265/50 R20 111V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Yokohama
Ширина:
265
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
111
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814988029
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  217,3 €

Цена по парче

217,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,12 €

Назад кон врвот