Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-Winter (V905) 245/40 R19 98V

Yokohama

Yokohama BluEarth-Winter (V905)245/40 R19 98V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Yokohama
Ширина:
245
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814924065
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  180 €

Цена по парче

180 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот