Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-Winter (V905) 235/60 R18 107H

Yokohama

Yokohama BluEarth-Winter (V905)235/60 R18 107H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814923983
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  122,2 €

Цена по парче

122,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот