Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-Winter (V905) 235/60 R16 100H

Yokohama

Yokohama BluEarth-Winter (V905)235/60 R16 100H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Yokohama
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814911591
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  107,6 €

Цена по парче

107,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот