Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-Winter (V905) 225/55 R19 99V

Yokohama

Yokohama BluEarth-Winter (V905)225/55 R19 99V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814911119
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  134,5 €

Цена по парче

134,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот