Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-Winter (V905) 225/55 R16 99H

Yokohama

Yokohama BluEarth-Winter (V905)225/55 R16 99H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Yokohama
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814911669
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  98,7 €

Цена по парче

98,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,23 €

Назад кон врвот