Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-Winter (V905) 215/80 R16 103T

Yokohama

Yokohama BluEarth-Winter (V905)215/80 R16 103T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Yokohama
Ширина:
215
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
T
EAN:
4968814911485
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  89,5 €

Цена по парче

89,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот