Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-Winter (V905) 215/55 R18 95V

Yokohama

Yokohama BluEarth-Winter (V905)215/55 R18 95V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Yokohama
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814911072
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  122,6 €

Цена по парче

122,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,95 €

Назад кон врвот