Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-Winter (V905) 215/55 R16 93H

Yokohama

Yokohama BluEarth-Winter (V905)215/55 R16 93H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Yokohama
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814911164
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  86,8 €

Цена по парче

86,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот