Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-Winter (V905) 215/45 R17 91V

Yokohama

Yokohama BluEarth-Winter (V905)215/45 R17 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Yokohama
Ширина:
215
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814911379
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  103,7 €

Цена по парче

103,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот