Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-Winter (V905) 195/50 R15 82H

Yokohama

Yokohama BluEarth-Winter (V905)195/50 R15 82H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Yokohama
Ширина:
195
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814911195
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  76 €

Цена по парче

76 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот