Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-Van RY55 225/75 R16 121/120R

Yokohama

Yokohama BluEarth-Van RY55225/75 R16 121/120R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
225
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
121/120
Индекс на брзина:
R
EAN:
4968814941376
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  179,4 €

Цена по парче

179,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,8 €

Назад кон врвот