Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-Van RY55 225/65 R16 112/110T

Yokohama

Yokohama BluEarth-Van RY55225/65 R16 112/110T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
225
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
112/110
Индекс на брзина:
T
EAN:
4968814941437
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  145,3 €

Цена по парче

145,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот