Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-Van RY55 215/60 R16 103/101T

Yokohama

Yokohama BluEarth-Van RY55215/60 R16 103/101T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
103/101
Индекс на брзина:
T
EAN:
4968814941420
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  146,3 €

Цена по парче

146,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот