Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-Van RY55 195/70 R15 104/102S

Yokohama

Yokohama BluEarth-Van RY55195/70 R15 104/102S

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
195
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
S
EAN:
4968814941246
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  94,8 €

Цена по парче

94,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот