Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth (RV-02) 235/65 R18 106V

Yokohama

Yokohama BluEarth (RV-02)235/65 R18 106V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814923730
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  141,9 €

Цена по парче

141,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,21 €

Назад кон врвот