Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth (RV-02) 235/60 R18 103W

Yokohama

Yokohama BluEarth (RV-02)235/60 R18 103W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814923723
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  117,4 €

Цена по парче

117,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,23 €

Назад кон врвот