Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth (RV-02) 215/65 R17 99V

Yokohama

Yokohama BluEarth (RV-02)215/65 R17 99V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814956233
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  111,1 €

Цена по парче

111,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,23 €

Назад кон врвот