Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth (RV-02) 195/65 R15 91H

Yokohama

Yokohama BluEarth (RV-02)195/65 R15 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814875367
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  334,6 €

Цена по парче

334,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,97 €

Назад кон врвот