Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-GT (AE51B) 215/55 R17 94V

Yokohama

Yokohama BluEarth-GT (AE51B)215/55 R17 94V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814942304
ЕУ Етикета:
C
C
67 dB

Највисока цена:  101,4 €

Цена по парче

101,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот