Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-GT (AE51) 245/45 R18 100W

Yokohama

Yokohama BluEarth-GT (AE51)245/45 R18 100W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814963101
ЕУ Етикета:
B
A
71 dB

Највисока цена:  121,2 €

Цена по парче

121,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот