Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-GT (AE51) 235/40 R18 95W

Yokohama

Yokohama BluEarth-GT (AE51)235/40 R18 95W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
235
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814963552
ЕУ Етикета:
C
A
71 dB

Највисока цена:  115,8 €

Цена по парче

115,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,35 €

Назад кон врвот