Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-GT (AE51) 225/50 R17 98W

Yokohama

Yokohama BluEarth-GT (AE51)225/50 R17 98W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
225
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814963071
ЕУ Етикета:
B
A
71 dB

Највисока цена:  141,1 €

Цена по парче

141,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,71 €

Назад кон врвот