Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-GT (AE51) 225/40 R19 93W

Yokohama

Yokohama BluEarth-GT (AE51)225/40 R19 93W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
225
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814963651
ЕУ Етикета:
C
A
71 dB

Највисока цена:  143,4 €

Цена по парче

143,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,54 €

Назад кон врвот