Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-GT (AE51) 195/65 R15 91V

Yokohama

Yokohama BluEarth-GT (AE51)195/65 R15 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814963231
ЕУ Етикета:
B
A
71 dB

Највисока цена:  61,9 €

Цена по парче

61,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,23 €

Назад кон врвот