Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-GT (AE51) 155/65 R14 75H

Yokohama

Yokohama BluEarth-GT (AE51)155/65 R14 75H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
155
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814963118
ЕУ Етикета:
C
A
68 dB

Највисока цена:  61,6 €

Цена по парче

61,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот