Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-ES (ES32A) 225/60 R16 98V

Yokohama

Yokohama BluEarth-ES (ES32A)225/60 R16 98V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
225
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814925697
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
68 dB

Највисока цена:  149,7 €

Цена по парче

149,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот