Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-ES (ES32) 215/60 R16 99H

Yokohama

Yokohama BluEarth-ES (ES32)215/60 R16 99H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814925635
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
68 dB

Највисока цена:  100,6 €

Цена по парче

100,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,54 €

Назад кон врвот