Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-ES (ES32) 215/40 R17 87V

Yokohama

Yokohama BluEarth-ES (ES32)215/40 R17 87V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
215
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814925567
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
68 dB

Највисока цена:  86,7 €

Цена по парче

86,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,35 €

Назад кон врвот