Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-ES (ES32) 205/65 R15 94H

Yokohama

Yokohama BluEarth-ES (ES32)205/65 R15 94H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
205
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814925536
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
68 dB

Највисока цена:  104,8 €

Цена по парче

104,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,71 €

Назад кон врвот