Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-ES (ES32) 205/60 R15 91H

Yokohama

Yokohama BluEarth-ES (ES32)205/60 R15 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814925512
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
68 dB

Највисока цена:  81,1 €

Цена по парче

81,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот