Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-ES (ES32) 195/55 R15 85H

Yokohama

Yokohama BluEarth-ES (ES32)195/55 R15 85H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
85
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814925338
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
68 dB

Највисока цена:  89,6 €

Цена по парче

89,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,54 €

Назад кон врвот