Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-ES (ES32) 185/70 R14 88H

Yokohama

Yokohama BluEarth-ES (ES32)185/70 R14 88H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
185
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814925291
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
68 dB

Највисока цена:  67,2 €

Цена по парче

67,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот