Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-ES (ES32) 165/60 R15 77H

Yokohama

Yokohama BluEarth-ES (ES32)165/60 R15 77H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
165
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
77
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814925055
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
68 dB

Највисока цена:  69,4 €

Цена по парче

69,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот