Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-A (AE-50) 225/60 R16 98H

Yokohama

Yokohama BluEarth-A (AE-50)225/60 R16 98H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
225
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814830694
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
71 dB

Највисока цена:  119,5 €

Цена по парче

119,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот