Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-A (AE-50) 225/50 R16 92W

Yokohama

Yokohama BluEarth-A (AE-50)225/50 R16 92W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
225
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814949822
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
71 dB

Највисока цена:  113,8 €

Цена по парче

113,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,54 €

Назад кон врвот