Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-A (AE-50) 225/45 R19 96W

Yokohama

Yokohama BluEarth-A (AE-50)225/45 R19 96W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814840723
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
71 dB

Највисока цена:  168 €

Цена по парче

168 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,54 €

Назад кон врвот