Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-4S AW21 245/40 R18 97Y

Yokohama

Yokohama BluEarth-4S AW21245/40 R18 97Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Yokohama
Ширина:
245
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4968814984571
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  131,3 €

Цена по парче

131,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот