Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-4S AW21 225/45 R17 94V

Yokohama

Yokohama BluEarth-4S AW21225/45 R17 94V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Yokohama
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814937454
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  91,4 €

Цена по парче

91,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот