Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-4S AW21 215/65 R16 98H

Yokohama

Yokohama BluEarth-4S AW21215/65 R16 98H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Yokohama
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814937508
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  80,9 €

Цена по парче

80,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот