Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-4S AW21 215/55 R18 99V

Yokohama

Yokohama BluEarth-4S AW21215/55 R18 99V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Yokohama
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814959029
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  130 €

Цена по парче

130 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот