Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-4S AW21 205/55 R16 94V

Yokohama

Yokohama BluEarth-4S AW21205/55 R16 94V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Yokohama
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814959036
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  66,9 €

Цена по парче

66,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот