Споредете до 4 продукти:

Yokohama AVS S/T type -1 V801 285/55 R18 113V

Yokohama

Yokohama AVS S/T type -1 V801285/55 R18 113V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
285
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
113
Индекс на брзина:
V
EAN:
4548515002226
ЕУ Етикета:
D
D
74 dB

Највисока цена:  175,1 €

Цена по парче

175,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,98 €

Назад кон врвот