Споредете до 4 продукти:

Yokohama Aspec A349G 175/65 R14 82H

Yokohama

Yokohama Aspec A349G175/65 R14 82H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814741464
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
70 dB

Највисока цена:  64,3 €

Цена по парче

64,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот