Споредете до 4 продукти:

Yokohama Aspec A349A 205/55 R16 89V

Yokohama

Yokohama Aspec A349A205/55 R16 89V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
89
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814742386
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  89,7 €

Цена по парче

89,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот